آینه اول

گروه تولیدی آینه اول از سال 1379 در شرق تهران شروع به کار در زمینه آینه های دکوراتیو،شیشه سکوریت،کابین دوش،شیشه بین کابینتی،شیشه ریلی،آینه های هالیودی….کرده است.تولید کننده اصلی و بدون واسطه گروه آینه اول با به روز ترین دستگاها و ماشین آلات صنعتی این امکان را به مشتریان عزیز داده است تا با اطمینان از قیمت مناسب ، کیفیت عالی ،ضمانت کالا،ارسال سریع،نصب آسان و حرفه ای ترین نصاب ها بهترین انتخاب رو برای زیبایی هر چه بیشتر منازل خود داشته باشند.

وب سایت طراحی شده برای تولیدی آینه اول یک وب سایت شرکتی فروشگاهی است یعنی پوسته اصلی وب سایت شرکتی بوده و به ساده ترین حالت و طراحی زیبا و مینیمال به معرفی تولیدی پرداخته شده است. و از طرفی قسمت فروشگاه برای وب سایت طراحی شده است که مشتری ها بتوانند به راحتی از طریق وب سایت اقدام به خرید کنند.

یکی دیگر از قابلیت های طراحی شده برای وب سایت آینه اول بخش نمونه کار ها می باشد. در بسیاری از موارد مانند همین طراحی آینه کارهای زیادی به صورت منحصر به فرد انجام شده و با توجه به محیط و ابعاد و اندازه مخصوص محیط طراحی شده است. در این بخش نمونه کار های انجام شده قرار میگیرد تا مانند یه آلبوم زیبا و ساده مشتری ها نمونه کار ها را بررسی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید